{{ctrl.notification}}

هتل ریکسوس

از بهترین هتل های ۵ ستاره دبی می توان برج و هتل ریکسوس پریمیوم دبی را نام برد. هتلی که نه تنها اقامتی راحت و فوق العاده دارد بلکه رستوران هایی با طراحی داخلی و غذاهایی عالی دارد. می توانید بهترین نماهایی از ساحل، چرخ و فلک دبی و دیگر مکان های تفریحی آن را در دید خود داشته باشید. حتی نمای شبانه و زیبای شهر می تواند یکی از بهترین مناظر در هنگام شب باشد که از هتل ریکسوس پریمیوم دبی Rixos Premium Dubai JBR نمایان است.

میز پذیرش شبانه روزی پذیرای تمام مهمانان است. این هتل ۵ ستاره فوق العاده برجی بلند با ۳۵ طبقه است که از دو ساختمان تشکیل شده است. برای رفتن به مراکز خرید می توانید ترانسفر بگیرید. کافی نت، ترانسفر فرودگاهی، خدمات تور و گردشگری دبی، کتابخانه، اتاق ملاقاتی با امکانات مورد نیاز افراد برای سمینارها و تجارت، خدمات نظافت اتاق ها و البته شستشو و اتوکشی آن ها از جمله امکانات مختصری است که در اینجا خواهید دید.

ورود به هتل ریکسوس پریمیوم دبی، از ساعت ۳ بعد از ظهر به بعد شروع شده و در نهایت در ساعت ۴ صبح پایان می پذیرد. هنگام ظهر نیز باید اتاق خود را تحویل دهید. اقامت کودکان تا ۶ سال رایگان است تنها در صورتی که از تخت های موجود در اتاق استفاده شود. در ضمن امکانات میز پذیرش و هتل شامل خدمات زیر است:

کافه در ساحل آسانسور
اینترنت وای فای رایگان وجود صرافی و تبدیل ارز
آبگرم با تمام امکانات      کافی نت
فضایی برای افراد غیر سیگاری انبار چمدان
صندوق امانات خدمات کرایه ماشین
روزنامه در لابی خود پرداز
فروشگاه حمام ترکی
چتر در ساحل اتاق های ملاقات
خدمات عروسی آرایشگاه
date_range شنبه 28 فروردین 1400 remove_red_eye 13 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0