{{ctrl.notification}}
1 جستجو بلیط اتوبوس
2 اطلاعات مسافران
3 پیش فاکتور
4 پرداخت
از شکیبایی شما متشکریم

بلیط اتوبوس مهاجری خراسان به عنوان جامع ترین سامانه خرید اینترنتی بلیط اتوبوس فعالیت می کند تا شما بتوانید با خیال آسوده و با چند کلیک ساده، بلیط مورد نظرتان را را تهیه نمایید. هم اکنون ده ها شرکت مسافربری معتبر از تمام مبداها در مهاجری خراسان  سرویس دهی می کنند. این شرکت های مسافربری، در مجموع بیش از 3500 مسیر مختلف را پوشش می دهند. امکان خرید از تمام پایانه های مسافربری در سطح کشور در مهاجری خراسان فراهم شده است. فقط کافیست به صفحه ترمینال مورد نظرتان مراجعه کنید و با انتخاب مقصد سفرتان، لیست سرویس های موجود را مشاهده و انتخاب کنید.

خرید بلیط اتوبوس

 بلیط اتوبوس یکی از رایج ترین و ارزانترین انتخابها برای سفر است؛ چرا که برای هواپیما و قطار نیاز به فرودگاه وقطار ریل است اما اتوبوس نیاز به زیر ساخت زیادی ندارد و قیمت بلیط اتوبوس  بسیار ارزانتر است. از چند سال پیش اتوبوس های VIP شروع به کار کردند  تا سختی سفر کمتر شود و به همین دلیل قیمت بلیط این اتوبوس ها گرانتر از اتوبوس های معمولی است. اتوبوس های VIP هم خودشان انواع مختلفی دارند اما بهترین آن ها توسط شرکت های مسافربری همسفر، رویال سفر ایرانیان و سیر و سفر استفاده می شود که می توانید ازمهاجری خراسان  با بیش از 75 سال سابقه  خریداری کنید.

بلیط اتوبوس

بلیط اتوبوس رایگان

در زمان خرید اینترنتی بلیط اتوبوس می توانید نوع اتوبوس و قیمت را ببینید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. بعضی از اتوبوس ها طرح های تشویقی مثل ناهار و شام رایگان یا اینترنت بی سیم رایگان دارند که درلیست مشخص کرده‌ایم. لازم‌ به ذکراست که با خرید اینترنتی 7 بلیط اتوبوس همسفر از مهاجری خراسان و نگهداری آن ها می توانید به دفتر همسفر مراجعه کنید و یک بلیط رایگان اتوبوس بگیرید.

روش خرید بلیط اتوبوس

برای خرید بلیط اتوبوس از مهاجری خراسان میتوانید در همین صفحه شهر مبدا و مقصد خود را وارد کنید. تاریخ مدنظر و تعداد افراد را انتخاب کرده و سپس از بین لیست گزینه‌های موجود برای رزرو ، یکی را انتخاب کرده و پس از درج مشخصات، به مرحله پرداخت و صدور بلیط منتقل میشوید.

 

بلیط اتوبوس مهاجری

ویژگی های خرید بلیط اتوبوس

از مهم ترین ویژگی هایی که خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ازمهاجری خراسان برای مسافران بوجود می آورد این است که آنها قادر خواهند بود صندلی خود را موقع خرید انتخاب کنند و اگر زودتر اقدام به رزرو و خرید بلیط اتوبوس خود کرده باشند، می توانند بهترین صندلی ها را با توجه به سلیقه و میل خود پیدا کنند. علاوه بر تخفیف های ویژه ای که با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از مهاجری خراسان می توانید از آن ها استفاده کنید، مهاجری خراسان یک آژانس مسافرتی با سابقه 75 سال  به صورت دایم در دستگاه تلفن همراه شما خواهد بود. وما با پشتیبانی 24 ساعته قادر خواهیم بود تا به تمام نیاز های شما پاسخ بدهیم.

 خرید بلیط اتوبوس VIP

 • یکی از فاکتورهای مهم در سفرهای طولانی وخرید بلیط اتوبوس VIP  از مهاجری خراسان، راحتی در طول مسیر است. اتوبوس‌های VIP به دلیل امکانات و خدماتی که ارائه می‌دهند انتخاب بیشتر مسافران هستند. از جمله شرایط آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • امکانات سرمایشی و گرمایشی
 • امکانات صوتی و تصویری
 • صندی راحت و تاشو
 • خدمات پذیرایی
 • تندرو و راحت

 

اتوبوس VIP

 

مزایای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از مهاجری خراسان

خرید بلیط اینترنتی اعم از هواپیما، قطار و اتوبوس امروزه مزایای خود را به مشتریان اثبات کرده است. در این میان خرید اینترنتی بلیط اتوبوس هم به سرعت جای خود را در بین مردم باز کرده است. اگر برای اولین بار است که می خواهید بلیط اینترنتی اتوبوس خود را از مهاجری خراسان تهیه کنید، به امتیازهای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس وی آی پی و معمولی از مهاجری خراسان دقت کنید:

 • امکان خرید بلیط ارزان اتوبوس از طریق مقایسه قیمت ها
 • امکان خرید آنلاین بلیط اتوبوس پیش از زمان سفر خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری
 • امکان مشاهده قیمت ها و فیلتر کردن انتخاب های خود بر اساس فاکتور قیمت
 • امکان انتخاب صندلی دلخواه شما
 • امکان پرداخت سریع و آنلاین

به نظر می رسد با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از مهاجری خراسان شما هم در زمان و هم هزینه خود صرفه جویی کرده اید. ضمن اینکه قدرت انتخاب شما نیز بیشتر خواهد بود، چرا که می توانید مدل اتوبوس خود را هم انتخاب کنید. به عبارت دیگر شما می توانید با خرید بلیط اتوبوس VIP با نوعی از اتوبوس ها سفر کنید که امکاناتی مانند صندلی های تخت خواب شو، بسته های تغذیه شامل امکانات پذیرایی سرد و گرم، سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب و نیز سرگرم شدن با فیلم های سینمایی را در اختیار شما قرار می دهند. از این رو به راحتی با خرید نوع خاصی از بلیط اتوبوس، نوع و امکانات وسیله نقلیه سفر خود را نیز انتخاب کرده اید. مهاجری خراسان بابیش از 75 سال سابقه در امور آژانس های مسافرتی سفری آسوده را برای شما رقم میزند.

 

قیمت بلیط بزرگسال با کودک متفاوت است؟

برای هر شخص که روی صندلی مینشیند باید بلیط مجزا تهیه شود.برای کودکان زیر 5 سال نیازی به تهیه بلیط اتوبوس نیست و نرخ بلیط اتوبوس کودکان بالای 5 سال و بزرگسالان یکسان است.

آیا حمل حیوانات خانگی در اتوبوس مجاز است ؟

این موضوع تا حد بسیار زیادی به سیاست های داخلی شرکت های مسافربری مربوط است. لذا مسافر بهتر است جهت اطمینان بیشتر، قبل از خرید آنلاین بلیط اتوبوس با پشتیبانی شرکت مربوطه در این خصوص هماهنگ کرده و سپس بلیط مورد نظر خود را رزرو نماید

مقدار بار مجاز در اتوبوس برای هر شخص چقدر است ؟

طبق قوانین سازمان راهداری در خصوص مقدار بار مجاز در سفر با اتوبوس، هر فرد در مسافرت های داخلی مجاز به حمل 20 کیلوگرم بار است و که این میزان در مسافرات های خارجی تا 40 کیلوگرم افزایش می یابد. شایان ذکر است برخی از شرکت های حمل و نقل جاده ای با دریافت جریمه، امکان حمل اضافه بار را نیز به مسافران خود می دهند